Transport na ślub i wesele

To już chyba pewne, że wesela zaczną się odbywać jeszcze wiosną tego roku (i prawie pewne, że skończą wczesną jesienią 😉 ). Jest to w związku z tym właściwy moment, żeby zastanowić się nad wyborem odpowiedniej firmy transportowej do obsługi tak znaczącego wydarzenia. Źle działający transport to powód dużego stresu, a tego najlepiej jednak uniknąć. Na co zwrócić uwagę?

Przede wszystkim musimy sobie zapewnić obsługę autobusami, busami czy vanami klimatyzowanymi. I choć w dzisiejszych czasach praktycznie wszystkie pojazdy są wyposażone w klimatyzację ❄, to z jej sprawnością bywa różnie. Utrzymanie wysokiej wydajności klimatyzacji w autobusie to nie lada wyzwanie, a także znaczne koszty 💶. Dlatego w wielu autobusach temperatura wewnątrz jest tylko o 1-2 stopnie Celsjusza niższa niż na zewnątrz. Przy upałach trzydziestostopniowych 🔥 powoduje to ogromny dyskomfort zarówno dla Pań (i ich makijażu 🧖) oraz Panów (i ich garniturów 👔).

Kolejny aspekt, na który warto zwrócić uwagę zamawiając autokary to kompleksowość usługi. Czy firma transportowa, z którą chcemy podjąć współpracę będzie w stanie obsłużyć wszystkie nasze potrzeby transportowe, również w zakresie busów i vanów do odwiezienia gości pod wskazane adresy po weselu oraz w kwestii pojazdów dla Pary Młodej czy ich rodziców 🧓🧓. Zapytajmy też w razie zwiększenia potrzeb transportowych nie będzie problemem zamówienie kolejnego pojazdu nawet na 1 dzień przed uroczystocią.

Bardzo ważna sprawa to doświadczenie i umiejętności logistyczne, które pozwolą doradzić Parze Młodej w kwestii doboru najodpowiedniejszych pojazdów, aby cały transport był możliwie jak najbardziej ekonomiczny przy zachowaniu wysokiej jakości. Doradztwo ważne jest również w kwestii wybrania odpowiednich punktów do zabrania lub wysadzenia pasażerów zwłaszcza kiedy ślub odbywa się w jednym z kościołów w centrum Krakowa. Również musimy sobie zdawać sprawę, że nie pod każdą salę weselną da się wjechać dużym autobusem. Warto doradzić się czy w takiej sytuacji nie lepiej wykorzystać trzech busów zamiast zmuszać gości do kilometrowego spaceru w 👠👠 szpilkach…

Być może nie tak istotnym atutem, ale jednak w dzisiejszym świecie również ważnym jest znajomość języków obcych przez kierowców. Znaczna część obsługiwanych wesel, to imprezy międzynarodowe, a już niemal na każdym z nich gośćmi są osoby zza granicy. Umiejętność komunikacji kierowców w języku angielskim bywa w takich sytuacjach kluczowa.

Ostatni punkt, na który chcemy zwrócić uwagę to elastyczność. Osoby zarządzające firmami autokarowymi powinny rozumieć jak ogromnym wysiłkiem organizacyjnym i finansowym jest ślub i wesele. W związku z tym wprowadzanie zmian w transporcie nawet na dzień przed zaplanowaną datą uroczystości nie powinno być problemem. Domówienie kolejnego autobusu bądź jego anulacja czy też zamiana autobusu na mniejszy bus, to w sprawnie działających przedsiębiorstwach chleb powszedni i naprawdę nie stanowi wyzwania.

Zapraszamy wszystkie przyszłe Pary Młode do kontaktu z nami. Transport weselny może być naprawdę bezproblemowy!
email: info@kahan.pl
tel. 00 48 888 220 561

Leave a Reply